Другое

Доброго дня! Підскажіть будь ласка. Створюємо сайт та хочемо використовувати як основний малюнок, малюнок мультяшного героя. Мультик не дуже... - вопрос №1665016

популярний. Чи будуть якісь наслідки? Якщо ми використовувати лище імя цього мультяшного героя, без малюнку, будуть якісь наслідки?

Ответы

Защищен ли ли этот мультяшный герой и мультик авторским правом?