Доброго вечора! Ми з нареченим плануємо вінчання і не знаємо чи можна брати до церкви на шлюб ікону святої родини, яка висить у нього на стіні в квартирі в якій він проживає з мамою. Чи краще нам - вопрос №2148893

купити собі окремо ікону на шлюб?

Ответы

Ікони на вінчання зазвичай молодим дарують хрещені. Ці ікони пара забирає до себе в дім. Іконою, що висить в материному домі вона може благословити вас перед виходом до церкви.