Ma intilnesc de un an iar prietena mea inainte de mine sa intilnit cu un baiat 3 ani si a avut relatii sexuale , eu o iubesc dar gindul ca sa culcat cu el nu ma las in pace ma fac tot mai rece fata - вопрос №2264162

de ea, nu vreau si pierd dar nu inteleg ce sa fac...va rog mult sa ma ajutati.
2 ответа

Ответы

Доброго времени суток.

Здесь консультации на русском.

Bine ai venit!Trecutul este în trecut! Nu mai este! Iar viitorul nu este încă! Si ceea ce trece prin nu se poate întâmpla! Trăiesc în prezent!