мені та моїм друзям предстояла якась важлива місія ми зустріли мудреця який сказав ви можите вернутись поки не пізно я така кажу ні нам це потрібно а - вопрос №2443126

він но на путі ти можеш втратити будь кого ато і всіх я на всіх подивилась і всі сказали ми готові я кажу ми не отступим і тут ми зашли в якийсь вузенткий коридорчик і там почалось він сказав триматись разом ні в якому разі не розтірятись і тут він крикнув замною нас хотіли вбити но ми як посторонні там були ми заходим і вдруг закрите пространство а мудрець каже шукайте любий нестандартний вихід в нас мало часу воно всюди воно не стоїть на місті точно шо я не повню но ми нашли вихід так було ше кімнат з 6 нас осталось 4 і тут була якась комната з дверима і стояла височезна тумба в якій були ключі ми висадили мудреця ну він не раз тут був він вибрав ключа і побіг до дверей і всі за ним а я шось розтірялась і давай сама капабкатись по ключа я не можу мені кричать давай сюди покинь і тут я біжу і прям по перед мене стоїть шось жахливе а мені все кричать кричать сюди бистріше но я якось ухилилась і попала в ту комнату ми бистро закрили двері і там темнота нічо немає і нас крім мудреця 3 і заходить ця тварь і я проснулась, що це може означати?
1 ответ

Ответы

Доброго ранку, Наталя!
Напевно вдень, до тога як наснився цей сон Ви були дуже ємоційною, можливо переглядали якийсь емоційний фільм, чи мали розмови з друзями… що і реалізувалось продовженням у сні.
Нічого поганого цей сон не віщує. Не переймайтеся.
Успіхів Вам!