я познайомилась з хлопцем ,він менв говооив що я йому подлбаюсь.ми зним їздили відпочивати,але після відпочинку він перестав мені звонити .я незнаю що думати..я звоню непіднімає.скажіть що робити - вопрос №2561656

1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Оксана!
Если он не поднимает телефон, то подумайте как вы ещё можете с ним связаться, если других вариантов нет, тогда примите это как факт и продолжайте развиваться дальше.