визначте які соціальні функції девіантності виявляються: 1.Були введені санкції проти чиновників, які використовують службовий стан у своїх цілях. В інших випадках дії чиновників були визнані - вопрос №2876284

неетичними. Була призначена комісія яка повина була підготувати кодекс етики 2.Відкритий поклеп як форма девіантної поведінки примушував юристів працювати щоб закони "про образу честі і гідності та про поклеп" стали дієвими. І потім суспільство усвідомило небезпеку подібних дій Помогите пожалуйста
1 ответ

Ответы

Раздел «учеба и наука» Вам в помощь. Перенесите вопрос туда