Добрий день є хлопець я кого я дуже кохаю але він мене не кохає він навіть незнає що я його кохаю аое це дуже важко розповісти йому що я кохаю його я заради нього на все готова а він що мені робити? - вопрос №3385429

2 ответа

Ответы

Здравствуйте, Анастасия! Сколько вам лет?
В одной песне есть такие слова:
Йшла до нього наче місячна царівна, Йшла до нього, як до березня весна, І не знала, що ця музика чарівна
Не для мене, а для іншої луна.
Что делать? Наслаждаться своей неразделенной любовью. Ведь это первое чувство и лучше его таким и оставить чтобы не разочароваться. Оно быстро пройдет, зато останутся добрые воспоминания. А что было бы, если Вы признались ему, трудно представить. Возможно, он заметит и возьмет инициативу в свои руки, но все равно, лучше это чувство оставить нетронутым.
И не треба заради нього нічого робити. Адже він може все зіпсувати.