Добрий день. Я мати одинока. Приписана з дітьми в селі біля мого батька. Хочу купити квартиру.частина грошей є частину під виплату.питання.чи не зупинять мені виплату на одиноку маму?дякую - вопрос №3639817

Лучший ответ по мнению автора

Якщо ви купите квартиру, навіть на позикові гроші, то від цього ж не буде відносно вашої дитини встановлено батьківство. Батьківство встановлюється, або Вами добровільно в РАГСі, або в суді за позовом чоловіка. Тобто при придбанні квартири ви не втратите статусу матері-одиначки. А значить Вам і не зупинять виплати, що здійснюються матері-одиночці.
Лучший ответ по мнению автора

Buh