Космічний корабель віддаляється від Землі з відносною швид­кістю и = 0,75с. З нього стартує ракета (у напрямі від Зем­лі) зі швидкістю и' = 0,75с відносно корабля. Чому дорівнює швидкість ракети - вопрос №4167553

відносно Землі?

Ответы

Александр, здравствуйте.  Свой вопрос вы задали в раздел «Психология». Задайте свой вопрос в раздел «Учеба и наука»