Добрий вечір! - вопрос №719948

Добрий вечір! Прошу сказати, якщо мужчина сам приймає рішення, не порадившися з дружиною, про що це свідчить?

2 ответа

Ответы

Зоряна, добрий вечір! Якщо чоловік не радиться з Вами, то він  бере на себе відповідальність, за свої рішення.  Це не так погано, гірше коли б Вам потім казав   «Я ж радився з тобою....»

Зоряночко, Ви щаслива жінка. На жаль, зараз дуже мало чоловіків здатні приймати рішення за себе і свою родину. Кохайте його! Він у Вас Молодець з великої літери.