Украина

Здравствуйте!!! Подскажите пожалуйста при прохождении... - вопрос №822138

Здравствуйте!!! Подскажите пожалуйста при прохождении ВВК если был выявлен диагноз полиузловой зоб 1 ст. можно ли проходить комиссию повторно и через которое время? Зараннее благодарна.

Лучший ответ по мнению автора

Вітаю, тут є положення про ВЛК zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08/parao2494#o2494 там, "Додаток 1 РОЗКЛАД хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби" (у вашому віпадку ст.8 даного положення), якщо у висновку ВЛК буде вказано, що хвороба не лікується і зняти з військового обліку — тоді не потрібно буде проходити; якщо вказано, що лікується то вказується і відстрочка на певний термін для проходження повторної комісії. Для більш точної відповіді, напишить мені листа, або повідомлення у чат — треба буде переглянути копії ВЛК.