Другое

Добрый день извини я может... - вопрос №849717

Добрый день… извини я может не по теме, просто ни как не могу понять как правельно по правознавсву решить эту ситуацию.пожалуйсста помогите,.я знаю вы не для этого тут работаете, просто правда не могу решить вопрос по экзамену, очень нужно… вот вопрос...

Віталію виповнилося 17років.Адміністрація заводу встановила тривалість робочого тижня 36 годин, мотивуючи це виробничою необхідністю.До того ж адміністрація встановила Віталію відпусткузгідно з Законом України«Про відпустки»кількістю 28 календарних днів.

ПИтання до цього. 1)чи правомірні дії адміністрації заводу? 2)які порушення трудового законодавства України допущенні адміністрацією? 3)які дії повинен вчинити Віталій та його батьки(законні представники)? пожалуйста помогите

Ответы

Здравствуйте!

Для решения данной задачи обратитесь ко мне в чат.

Buh