Привіт)) можна питання? - вопрос №853366

привіт) хочу задати вам одне питання) я живу на квартирі у родичів і мені дуже тяжко найти з ними спільну мову) я думаю що проблема в мені?

1 ответ

Ответы

Наташа, знайти спільну мову з родичами можливо, але це проблема ваша спільна.   кожен з Вас звик до певного укладу життя, а тепер  Ви і вони повинні знайти компроміси, щоб жити поруч.  Найкращий вихід, для збереження добрих відносин-це життя окремо (на квартирі), а до родичів приходити в гості.

Якщо є потреба -звертайтеся, поспілкуємось