Киев

В серпні 2008 року померла моя мама і спадкоємцями стали я і відчим. У нотаріальній конторі вітчим написав відмову від своєї частки майна і... - вопрос №1037932

відповідно весь будинок, що до цього належав мамі, тепер належить мені. Однак, на даний час вітчим почав погрожувати, що тепер відбере в мене свою частину будинку, оскільки йому дуже потрібні гроші. Чи можливо це йому зробити? і можливо є якісь варіанти як цього уникнути? Дякую!

1 ответ

Ответы

Судья не должен удовлетворить иск отчима.

Veta