Як мені звільнитись? - вопрос №121256

Доброго дня. Я навчалася в університеті на державному замовлення на вчителя англійської мови. Після закінчення уніврситету я мала відпрацювати 3 роки по спеціальності. Мені пропонували взяти підйомні кошти, від якийх я відмовилась. Я працюю вже 2 роки по направленню. Чи можу я зараз звільнитись з роботи не допрацювавши 1 рік? Буду вдячна за відповідь.

Ответы

Ні.

Звільнитися ви неможете.

В судовому порядку з Вас можуть відшкодувати використану суму за навчаня.