Одесса

Моя жінка працювала у санаторії і їй дали відомчу квартиру, там ми прожили 5 років. Зараз жінка звільнилась і поїхала закордон. Коли ми прийшли у цю... - вопрос №1286064

квартиру ми зробили повний ремонт, провели воду, каналізацію, повністю поміняли проводку і т. п. У нас двоє дітей 14 років (син жінки) та 7 років (наш спільний син). Головний лікар цього санаторія хоче вигнати мене з цієї квартири. Чи має він на це право і якщо так то чи можна розраховувати на якісь кошти що я потратив на цю квартиру.

Ответы

Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/

Buh