Хмельницкий

Підскажіть будь ласка. Я військовий за контрактом в прикордонній службі, строк дії контракту закінчився 18.05.14 року.. Скажіть будь ласка чи звільнять мене під час демобілізації яка відбудеться - вопрос №1347548

нище вказано…Пунктами Указу також передбачено зобов'язання провести у період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнення в запас (демобілізацію) військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію». Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України надано доручення:1) провести звільнення військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію», у визначені терміни, але не пізніше ніж за 10 діб до завершення однорічного строку їхнього перебування на військовій службі, та перевезення звільнених військовослужбовців до місць проживання (перебування);
1 ответ

Ответы

Должны, если война не потребует дальнейшей службы.

Buh