Другое

можливо розглядати в одному позовному провадженні кілька самостійних вимог, з врахуванням про встановлення належності правовстановлюючого документу.... - вопрос №1410278

Тобто, перша вимога — виявлено Державному акті на право власності механічну помилку в прізвищі померлого власника земельної ділянки; друга вимога — про визнання права власності на іншу земельну ділянку, але оригінал сертифікату на земельну частку (пай втрачено). чи можливо поєднати дані вимоги в одній позовній заяві?

Ответы

Вполне.

Buh