В скільки років стану мамою? - вопрос №1416208

2 ответа

Ответы

Ірино, якщо ви бажаєте почути пророцтво — напишіть це питання у розділ «Езотерика».
Як психолог, можу вам сказати, що мамою варто ставати перш за все тоді, коли хочеться мати дитину не тому що хороший чоловік поруч, не через матеріальну стабільність, не для того щоб мати своє продовження.
Мамою класно ставати тоді, коли усвідомлюєш, як прекрасно народити дитину, і допомогти їй стати Людиною.

Когда будет суждено и вы будете к этому готовы.