Государство Палестина

Підскажіть. Якщо я офіційно оформленна на державній роботі і зараз знахожусь на лікарняному в звязку з пологами але народила дитину за кордоном. То які документи мені потрібні для того щоб написати - вопрос №1423019

заяву по догляду за дитиною до трьохрічного віку? В мене є свідоцтво дитини на англійській мові. Чи можу я просто зняти копію і перевести його в офіційного перекладача нотаріально завіривши і додати такі документи до заяви про відпустку по догляду до трьохрічного віку.
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Потребуется  апостилирование.
Лучший ответ по мнению автора

Buh