Доброго дня! Я знайомі зі своїм хлопцем 9 років. Зустрічаємось ми вже 2 роки. У нас все серйозно часто говорим про весілля. Мене цього року 3рідна сестра попросила щоб я була першою дружою але я - вопрос №1481560

відмовилась тому що маю хлопця і вважаю що це не нормально… йому теж запропонув першим дружбою бутии його брат він не відмовився мало того якщо у мене якесь свято у родині я його беру. Він завжди іде сам… скажіть це нормально?
3 ответа

Ответы

Надо его понять, почему он та делает. Может он комплексует
Ульяна, здравствуйте. Нет это не нормально. Он уже доминирует над Вами и считает, если он мужчина, что все должно быть так, как хочет и как он скажет. Вам это надо? Надо начать выстраивать с ним равноправные отношения, спокойно доносить ему свою точку зрения и не идти у него на поводу. но сохранять спокойствие и вести себя с ним корректно. Просто говорите ему, что я пойду вместе с тобой в гости и идите с ним. если не захочет, то стоит задуматься, а нужен ли он тогда вообще? Решение принимать только Вам. От всей души, желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!
Доброго дня, Уляно! Якщо казати формально — то можна бути дружкою, поки Ви ще не одружилися офіційно. Те саме стосується і вашого хлопця. Тому те, що він погодився із пропозицією свого брата — це нормально. Однак Вас непокоїть, схоже, не стільки саме цей факт, як те що Ви не упевнені у серйозності його намірів — чи дійсно він хоче одружития і вважає Вас рідною людиною, чи це просто слова, які не підкріплюються його вчинками.
Щоб розібратися у цій ситуації, я Вам раджу не оцінювати його вчинки як нормальні, або не нормальні, а просто кажіть йому про ваші бажання та почуття, оскільки зараз ви просто можете мати різні точки зору і він може не здогадуватися, що Ви хочете від нього. Кажіть йому, наприклад: «Мені хотілося б, щоб ти брав мене із собою на родинні свята», або «мене непокоїть, що ти будеш брати участь у конкурсах на весіллі разом із дружкою… ». І вже тоді, коли він буде чітко знати про ваші очікування та почуття, ви зможете зрозуміти, наскільки для нього важливими є ваші відносини і чи робить він зусилля для того, щоб їх розвинути.
Щасти Вам!