Чи можливе продовження умовного терміну покарання? - вопрос №152574

 У мого сина було покарання 4 роки позбавлення волі з іспитовим сроком 1 рік. Під час відстрочки (до закінчення іспитового сроку залишалось 1,5 місяця) він вчинив новий злочин, — ст.296ч.3ККУ за два удари в спину інші два обвинувачуються за ст. 296ч.2ККУ. Зараз він перебуває в СІЗО. Чи можливе продовження умовного терміну покарання? В СІЗО він перебуває з 13.07.11 року. Справазнаходиться на розгляді в суді. Вона неодноразово вже відкладалась.

Ответы

Якщо умовно засуджений протягом іспитового строку вчинить новий злочин, то суд призначає йому покарання за правилами ст. 43 КК, тобто до покарання призначеного за новий злочин повністю або частково приєднує покарання, що було призначено умовно.

Повторне умовне засудження не допускається.