Харьков

доброго дня, Мене звати Аня. я працювала на мережу магазинів, там виникла така ситуація: мене зинувачують в крадіжці,якої я не робила, по... - вопрос №1709710

відеонагляду видно що я беру продукти, але сама фірма дала дозвіл записувати на себе, потім вони знімають з заробітної плати, мені так і зняли, але в кінці місяця коли провели інвентеризацію, в резулбтаті недостача в магазині, тепер вони використовують відео де видно що я беру товар, як доказ про крадіжку, мені важко доказати, що за цей товар який я брала вже знято з зарплати… я незнаю як в цій ситуації поступити? бажання віддавати гроші за те що я вже заплатила, і за решту товару якого я не брала якось немаю бажання, можливо ви щось підкажете…

Ответы

Ищите свидетелей. И бухгалтерские документы, подтверждающие оплату.

Дмитрий Сергеевич