я хотів дізнатись чи накладается штраф якщо я рухаюсь зі швидкістю 115 км год якщо дозволена швидкість 90км год чи проводится тільки проф бесіда? - вопрос №1780921

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Добрий вечір! Згідно ст.122 КУпАП за перевищення швидкості на 20 км.год передбачено накладення штафу у розмірі 15 неоподаткованих мінімумів (15х17=255 грн.) або 50 штрафних балів. Профбесіди за таке порушення не передбачено. Санкцію по статті я зазначив.

Буду вдячний  за оцінку відповіді