У нашого підприємства є власний об`єкт нерухомості, який мі відчужуємо іншому нашому підприємству. Проте, він розташований на земельній ділянці комунальної власності, що перебуває в оренді. Як - вопрос №1786222

правильно бути з переоформленням договору оренди землі у міській раді???
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Доброго дня!
Якщо здійснюється перехід власності від однієї філії до іншої в межах одної фірми — яка складність з арендою? Крім того, якщо перща фірма має можливість сплачувати за аренду, ставши просто транзитером коштів або уклавши з новою філією в договорі пункт, що на період дії аренди сплачують через неї, а потім та філія самостійно укладає аренду. Якщо ще якісь питання — заходьте на консультацію. Якщо ні — буду вдячний за оцінку відповіді