Другое

Розподіл житла між членами родини. 2-х кімнатна квартира, не приватизована, кімнати роздільні. Зареєстровано 3 особи(дорослі), син, батько, та - вопрос №1873560

колишня дружина(квартиронаймач). Син піклувальник над батьком. 1) Приватизація квартири, якщо проти цього хворий батько. Чи потрібна згода опікунської ради, чи через суд? 2) Розподіл квартири(рахунки не розділені) 3) Продаж чи інші варіанти?

Ответы

Доброго дня, Слава!
Якщо ніхто не відповість, зайдіть до мене в чат (залиште повідомлення в офлайні), але завтра, потрібно уточнити нюанси по питанню, тоді дам відповіді.