Домоможіть будь-ласка - вопрос №235215

Ксения Підрозділ боротьби з корупцією та організованою злочинністю регіонального органу служби безпек звернувся до комерційного банку «Аваль» з письмовим запитом про надання йому даних про фінансові операції приватної фірми «Сонар».Банк відмовив йому у цьому, посилаючись на таємничість такої інформації та заборону її розголошувати. Чи має прво банк відмовити у наданні інформації??

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/