распріватізаціі житла - вопрос №236042

У 1997 році сестра приватизувала квартиру після смерті батьків на себе.
На той момент прописані були троє: я, сестра, і її син. Але до цього проживали в тій квартирі тільки я і мама. Що таке приватизація я поняття не мала і після суїциду матері в 1997 році, з якою я проживала, сестра забрала мене до себе, і почала оформляти документи проприватизацію квартири. Я була в шоковому стані, і сестра змусила мене підписати документи про приватизацію житла на себе. Через кілька років сестра з сином поїхали на ПМЖ до Німеччини, виписавшись з квартири. У квартирі залишилися, прописані я і моя дочка, що народилася після приватизації. Чи можу я распріватізіровать квартиру? Сестра вже багато років живе в Німеччині, а моя дочка не має прав на цю квартиру. Як мені бути? Чи зможу я распріватізіровать квартиру

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/