Доброго вечора. Мене звуть Аня і мені 22 роки. У мене є хлопець з яким ми зустрічаємося 5-тий рік живемо в різних містах бачимося раз на пару місяців. І ми вирішили щоб я переїхала в його місто але - вопрос №2796013

не жити разом у зв'язку з матеріальними проблемами на даний момент. Мені зараз неспокійно на душі… з одного боку до батьків звикла та і за хлопцем сумую. Я хвилююся за те що він не приділятиме мені належну увагу і підтримку яка мені необхідна
1 ответ

Ответы

Добрий вечір, Анна!
Перш  ніж приймати рішення стосовно переїзду, з`ясуйте як саме ваш хлопець до Вас відноситься. Якщо Ви, заради нього готові залишити все звичне й рідне, чи готовий хлопець щось змінювати в своєму житті, заради Вас?