Доброго дня, у моїх аналізах виявили гарднереллу і уреаплазму. Конкретно нічого не сказали звідки це могло взятись, як це лікувати. Сказали тільки здати аналізи моєму партнеру. - вопрос №3342450

Сказали тільки здати аналізи моєму партнеру. Порадьте будь ласка як мені вчинити адже після 4 візитів до гінеколога мені конкретного ніхто нічого не сказав а тільки постійно відправляють на додаткові аналізи. І чи це щось дуже серйозне і потребує лікування разом з партнером? Взагалі мене турбують виділення з неприємним запахом.

Ответы

Здравствуйте! Заболевание передается половым путем. Да, надо лечиться обязательно вместе с партнером.