Одесса

Здравствуйте. У мене склалася така ситуація : я з дружиною виїхав з Варшави до Київа 27.07.2019 о 16:00 хв. та при перетині кордону 27.07.2019приблизно о 22:30хв. нас не очікувано зняла з маршруту - вопрос №3383771

страж гранічна пояснюючи що у мене виникли проблеми через нашого колишнього роботодавця під час праці на заводі у 2018 році. Після чого мене депортували. За те що з відпрацюваних мною пів року роботодавець не оплатив налог за два тижні. В ході складання матеріалу з'ясувалось що з фірми також було депортовано ще 130 осіб. Як можна оскаржити депортацію і що далі робити ???

Ответы

громадянин може понести покарання тільки при наявності вини, встановленої на підставі увійшов в силу рішення суду. Вам необхідно оскаржити рішення суду на тій підставі, що вашої провини немає, оскільки ви не знали і не могли знати про незаконність дій вашого роботодавця.