Добрий день. Була ерозія, зробили прижигання рік тому, і від того часу перед кожними місячними на 5 днів від початку є мажучі виділення. Після консультації сказали що ще залишилася невеличка ранка, - вопрос №3622491

але вона не має давати такі проблеми. Виділення не сильні, але з вкраплення як би згорнувшихся кусочків крові. Після походу у туалет по великому, виділення більш яскравого кольору, але потім припиняються. Аналізи в нормі, на узд кіста яєчника розміром 4мм. Назначали гомеопатичні препараты, але ефекту 0. Порадьте що робити

Ответы

Здравствуйте!

Это нормально, что после лечения эрозии шейки матки идут такие выделения. Это идет заживление и отторжение струпа(корочки).
Можно рекомендовать гемостатическую  терапию, например, дицинон по 1 т 3 раза в день, не более 3х дней.

Если кровотечение не остановится, то обращайтесь еще раз  к очному гинекологу на осмотр.