Помогите расшифровать результаты анализов. - вопрос №3626499

Здравствуйте. Начались обильные выделения, зуд влагалища. Врач сказал что молочница, выписал свечи, но взял анализ и вот пришел результат. Помогите расшифровать. К врачу только через 5 дней, свечи я уже ставлю от молочницы, но в анализе грибы не обнаружены. Помогите разобраться.
ТОЧКА 1 URETRA Лейкоцити поодинокі в препараті. Еритроцити не виявлені. Епітелій в помірній кількості. Слиз в невеликій кількості. Флора дрібні палички в невеликій кількості коки в помірній кількості .Trichomonas vaginalis не виявлена.Дріжджоподібний грибок не виявлено .
ТОЧКА 2 VAGINA Лейкоцити 18-20 в п/з. Еритроцити поодинокі в препараті Епітелій в помірній кількості. Слиз в помірній кількості. Флора коко-бацилярна флора — рясна. Trichomonas vaginalis не виявлена. Дріжджоподібний грибок не виявлено .
ТОЧКА 3 CERVIX Лейкоцити 20-25 в п/з. Еритроцити поодинокі в препараті Епітелій в невеликій кількості. Слиз в помірній кількості. Флора коко-бацилярна флора — помірна. Trichomonas vaginalis не виявлена.Дріжджоподібний грибок не виявлено. Висновок Ступінь чистоти III

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте

Воспаление совсем небольшое
Палочек мало ( это хорошая флора) отсюда и жалобы возможны!

Необходимо сдать Фемофлор уже после окончания лечения.