Хотів запитати у вас, таке... - вопрос №542263

В гуртожитку (сімейного типу) проживає моя дівчина і її співмешканка сусідка з сином, в них є спільна кухня та коридор.Так вот сусідка каже, що мені не можна приходити без своєї дівчини до дому бо викличе міліцію. Чи є в неї право таке робити, адже я прихожу до своєї дівчини на її територію(кімнатку), бо інколиїї треба зустріти пізно з роботи ідає мені свої ключі від своєї кімнати… Як правильно поступити, підкажіть будь-ласка ?

Ответы

У соседки есть право вызывать милицию по любому поводу, также как и у любого жителя Украины. Милиция приедет и уедет, а соседка все равно будет продолжать портить вам нервы. Вы имеете право приходить к своей подруге, с её согласия, но на вашем месте я бы подружился и с соседкой.

Buh