Кримінальне право - вопрос №685967

1)Добрий день, скажіть, будь ласка, чи буде нести відповідальність тоді, коли Громадянин у салоні автобоса викрав гаманець. Коли вилучили гаманець виявилося, що там 50 грн і декілька талонів на проїзд в автобусі. Чи може настати відповідальність, так як мінімальна сума крадіжки — 61.5 грн?

2) Чи має місце обтяжуюча обставина — вчинення злочину у зв'язку з виконанням потерпілим службового або громадськогообов'язку, якщо працівник міліції повертався з роботи, але був у формі. І злочин — завдання легких тілесних ушкоджень потерпілому ( міліціонеру ), у зв'язку з тим, що потерпілий зробив зауваження злочинцям.

Лучший ответ по мнению автора

                            Добрий день!

         Відповідальності не буде. Малозначність. Обтяжуюча обставина буде.

                   Адвокат Литва Вільнюс

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ.
Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/

Buh