Array

підкажіть будь ласка, чи можна... - вопрос №948652

підкажіть будь ласка, чи можна змінити свідоцтво про наподення, якщо а мене зараз інше прізвище? тобто змінити на те, яке зараз в мене, при наданні довідки про зміну прізвища. Дякую Вам.чекаю відповіді

Ответы

Здравствуйте!

Если хотите, чтобы вам помогли, составьте, пожалуйста, вопрос на русском языке или обратитесь ко мне в чат.

Buh