мені 19..я закохалася в хлопця..він мій найкращий друг..і одногрупник одночасно...я неможу без нього..але я боюся йому сказати про свої почуття..бо...якщо вони не взаємні то ми втратимо навіть статус! - вопрос №1025047

1 ответ

Так. це можливо. Ви або дружите або не погоджуєтесь на дружбу якщо є почуття. Вам краще видно яка моде бути у нього реакція, а також не факт, що можливо це у вас не кохання, а все таки теплі дружні відносини.

По мнению автора лучший ответ отсутствует.