Другое

Як нараховувати заробітну плату без галузевої угоди? - вопрос №1025702

Доброго дня! Підкажіть будь ласка як нараховувати заробітну плату робітникам комунального підприємства, якщо галузевої угоди нема, в колективному договорі передбачена заробітна плата не для всіх працівників, а заробітна плата фактично для всіх працівників передбачена тільки в шташному розписі. На днях отримали лист про обовязковість галузевої угоди, бо без неї можна встановити тільки мінімальну заробітну плату. Що робити якщо кілька років нараховували заробітну плату без галузевої угоди. Чи потрібна вона взагалі і яка процедура її укладення. Не можу розібратись самостійно. Дуже сподіваюсь на вашу допомогу.

Ответы

     Платите пока по старому. И подстрахуйтесь: направьте предложение о подписании такого договора. Имейте в документах его копию и почтовую квитанцию о направлении.

Агибалов Иван Иванович