Николаев

Кузько в парку здійснив замах на зґвалтування Свиридової, погрожуючи їй ножем. Втікаючи від Кузька, Свиридова впала і вдарилась головою до каміння,... - вопрос №1423997

внаслідок чого втратила свідомість та скотилась на проїжджу частину дороги під колеса вантажної машини, яка була запаркована. Водій Кутузов, який незабаром підійшов до машини, сів за кермо, завів двигун та розпочав рух. В результаті наїзду Свиридова одержала тяжкі тілесні ушкодження. Здійсніть аналіз суб’єктивної сторони злочину. Кого з названих осіб слід притягати до кримінальної відповідальності?

Ответы

Кузька.

Buh