Як побороти невпевненість у собі - вопрос №1468251

Ответы

Доброго вечора, Галино!

Невпевненість у собі — досить широке поняття, до того ж, не існує універсальних рецептів «боротьби» з невпевненістю. Щоб дати відповідь конкретно на ваше питання — слід у процесі психологічного консультування дослідити контекст вашого життя, ваш минулий досвід. Звертайтесь)
Добридень, Галино! Невпевненість найчастіше є наслідком неоптимального батьківського виховання, коли рідні обмежують активність дитини та намагаються все робити за неї. Таким чином, кожного разу, коли Ви хочете щось зробити, у вашій голові можуть звучати їх голоси, що будуть Вас відмовляти від дії. Вам, у свою чергу треба буде завдати питання до ваших сумнівів: «Чи є насправді певна загроза, чи це просто дитячі страхи?» Якщо загрози не має, просто зробіть те, що повинні зробити, переступивши через свою напругу та тривогу. Оскільки щастя знаходиться поза той бік від нашого страху!))
Якщо захочете більш детально обсудити ваше питання — пишіть, я з радістю Вас проконсультую. Щасти Вам!