Львов

Добрий день.колишня дружина попросила ключі від квартири яку я орендую і на якій проживаю з нашим спільним сином.Ми були на останньому дзвонику в... - вопрос №1507482

школі.Я дав їй ключі,і вона пішла на квартиру ми з сином залишились ще в школі.Коли ми повернулися зі школи її вже не було ключі нам залишила під ковриком.Зайшовши до квартири я помітив, що зникли ключі від квартири, машини, гаража і документи: закордонний паспорт, водійські права техпаспорт на машину і кредитні картки і гроші 200 злотих.Подзвонивши до неї вона мені сказала, що обміняє це все що забрала на 550$.Що робити? г. Новояворовск
1 ответ

Ответы

Олег, це вимагання.

Buh