навіть не знаю з чого почати.... в мене в житті дуже важкий період. В мене мало друзів, серйозних стосунків дуже давно не було. Чомусь в моєму житті... - вопрос №1650884

траплялись такі люди які робили так щоб мене осоромити. стараюсь бути чесною з близькими мені людьми, довіряю їм але в результаті це мені вилазить боком. Зараз боюсь підпускати до себе людей бо знаю що всеодно вони мені зроблять боляче. чому всі хочуть зробити з мене погану і говорять за спиною, придумують все нові і нові плітки. я стомилась від людей. я не конфліктна людина але якщо діло доходить до сварти то я стараюсь мирно все вирішити але мене навіть слухати не хочуть. я роблю вигляд що я сильна що мене їхні балачки не цікавлять. Але я стомилась, мені болячи. Може я справді така погана як вони кажуть. знаю що не потрібно на цьому зациклюватись і не звертати уваги. Але скільки можна. таке відчуття що в цьому світі живуть тварі бездушні, безсердечі, егоїстичні, цинічні падлюки які забули що таке бути людиною. Мені вже так наболіло що я навіть не можу нормально виразити свої емоції, може тому що я їх завжди подавлюю в собі.Моя проблема це я сама, потрібно боротися з цим а я не можу. Я людина настрою в мене за 5 хвилин все може змінитися. Але це відчуття ніколи мене не покидає, ніби якийсь тягар, важка ножа яка накреслено дольою. а ще я боюсь сама не знаю чого. я розумію що з часом це вже буде не важливо але зараз наданий момен мені важко і буду дуже вдячна за вашу відповідь. З найкращими побажаннями Лія

Ответы

Здравствуйте. Надо научиться разбираться в людях и не притягивать на бессознательном уровне тех, кто Вас может обидеть. Следовательно, Вам надо изменить установки в своем подсознании, выработать новый тип мышления и поведения. Я сам с Украины и могу Вам ответить, но это русскоязычный ресурс и многие эксперты с других стран, не смогут Вам дать ответы. так как они не понимают украинского языка. Напишите свой  вопрос, на русском языке, если будут сложности с переводом. то используйте ГУГЛ ПЕРЕВОДЧИК. Здесь нет никакой предвзятости и не любви к украинскому языку, а русский язык на сайте, как язык межнационального общения, который понятен всем экспертам. От всей души, желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!