Другое

Добрий вечiр! В мене питання такого характеру, у мене викрали державнi номернi знаки з автомобiля обидва, я звiсно звернувся в полiцiю, вони склали - вопрос №1772663

акт злочину i через десять днiв прислали вiдповiдь що пошуки не дали нiякого результату встановити причину злочину не вдалось, з цiэю вiдповiдю я звернувся в МРЕВ м.Лубни Полтавськоi обл. Там мене прийняли щось в ПК заповнили i сказали приiдеш коли буде плiвка для ламiнацii оббиваю я пороги цього МРЕВ вже п«ятий день в них ii не маэ i не знають коли буде. Так ось я iжу вже п»ятнадцять днiв без номорних знакiв добре що по району полiцiя не зупиняла але найближчим часом доведеться iхать в столицю а там явно проскочить не вдасця а я ж розумiю що э штраф керування транспортним засобом без номерних знакiв. Пiдскажiть будь-ласка що менi робити в цiй ситуацii. Дякую.

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, рекомендую задавать вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

Зверніться до місцевого МРЕВ про видачу відповідної довідки щодо відсутності у них можливості виготовити номерні знаки та візьміть копію постанови про порушення кримінальної справи. Запропонуйте їм видати Вам тимчасові номерні знаки, якщо відмовлять — також у письмовому вигляді.

Якщо зміг допомоги, буду радий і прошу оцінити відповідь

Buh