Другое

моїй доньці подарували 5\6 будинку,а 1\6 як нам пояснили положено її батькові оскільки він є інвалідом по зору.Батько проживає один в приватному будинку на спільному подвір’ї.Як вирішити таку справу? - вопрос №2318018

Ответы

Доброго дня!
Відповідно до вимог законодавства, особі — інваліду обов'язково виділяється частина майна незалежно від того, чи він є прямим спаідкоємцем чи ні, дарувальником (якщо у нього немає іншого житла) і т.і. Така позиція держави по соціальному захисту інвалідів, тому Ви ніяк інакше не вирішите і він буде мати свою частку у цій хаті. Крім того, нагадаю Вам, що по Конституції працездатні діти зобов'язані утримувати своїх батьків, якщо у них немає інших засобів до існування. Тому Ваша донька ніяк не позбудиться свого батька. Вибачайте, але колись і він давав їй від себе найкраще.
Успіху.