У квітні 1995 р. Гр.В виявив своє пальто у гр.С , який викрав його у власника в лютому 1994р..У березні 1997 р.гр.В звернувся з позовом до суду про витребування пальта і про відшкодування витрат на - вопрос №3048896

його ремонт гр.С проти позову заперечував вважаючи що перебіг строку позовної давності пропущено.Гр.В навпаки вважає, що перебіг строку почався з часу коли він дізнався про порушення свого права приватної власності, тобто цей строк він не пропустив. Як повинно бути вирішено справу?
1 ответ

Ответы

Buh

Якщо зможе довести той факт, що дізнався про порушення своїх прав саме в 1995 році, то зможе обґрунтувати, що строк позовної давності ще не минув. Все залежить від представлених доказів.

P. S. Не забудьте, будь ласка, вибрати найкращий відповідь на Ваше запитання.

Buh