Доброго дня. Мене цікавить таке питання. Якщо якщо моєму теперішньому чоловіку назначили аліменти на двох дітей по 1800 на дитину (колишня дружина), чи реально не платити ці кошти, а так як у нього є - вопрос №3276713

право власності на 3-х кімнатну квартиру 2/3, чи можна квартиру переписати на дітей в якості сплати аліментів до досягнення 18 років?

Ответы

Добрый день!
Ваш супруг предлагал такой вариант своей бывшей жене?
на данный момент есть долг по алиментам?
Не платить не может. Согл. закону Украины, сумма на двоих детей 50% от з\п, но не ниже прожиточного минимума установленным государством.
Требуется помощь обращайтесь.

Buh