Киев

Доброго вечора! Скажіть будь-ласка як діяти в такій ситуації: чоловік на роботі в Польщі, я хочу з сином(2роки) поїхати до нього на тиждень. Як оформити нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини, - вопрос №3299354

якщо чоловік не буде в Україні. Чи може він в Польщі такий документ оформити і передати його мені, чи взагалі ніяк не вийде поїхати з дитиною?
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Buh

Може оформити і в Польщі в консульстві України.

P. S. будь ласка, виберіть кращий відповідь на Ваше запитання. Цим ви висловите подяку за корисну відповідь.
Лучший ответ по мнению автора

Buh