Добрий ночі, могли б Ви підказати, нам була надіслана Ухвала в якій зазначається, шо відповідач повинен надати до суду відзив на позовну заяву, але якщо відповідач немає ніяких заперечень щодо позову - вопрос №4092365

і виконав вимоги, які були в ньом зазначені, то що подавати?

Ответы

Buh

Привіт, Лариса! Значить, у відповідача немає заперечень на ваші позовні вимоги. Може бути просто немає доводів проти позову, а може бути просто позов не отримав і не ознайомився зі справою. У будь-якому випадку потрібно наполягати на задоволенні позовних вимог.