Украина

Здравствуйте уважаемые эксперты У меня... - вопрос №553599

Здравствуйте уважаемые эксперты.У меня такой вопрос.Собираем документы на усыновление ребенка, в данный момент на квартиру оформляеться наследство документа на право собственности нет.Не будет ли это припятствием? Спасибо за ответ.

Ответы

Здравствуйте. В соответствии с ч. 2 ст. 252 Гражданского процессуального кодекса Украины, «До заяви про усиновлення дитини за наявності мають бути додані такі документи:

1) копія свідоцтва про шлюб, а також письмова згода на це другого з подружжя, засвідчена нотаріально, — при усиновленні дитини одним із подружжя;

2) медичний висновок про стан здоров'я заявника;

3) довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати або копія декларації про доходи;

4) документ, що підтверджує право власності або користування жилим приміщенням;

5) інші документи, визначені законом».

Хотя в документе и сказано «за наявності», в суде все равно могут попросить предоставить такое свидетельство о праве собственности.

Buh