Другое

Украина - вопрос №735430

В 2008р. працівником електромережі був складений акт, про різні дати на пломбах старого лічильника. В 2011р. працівниками електромережі був замінений старий лічильник (пробковий) на новий ( новий встановили на місці старого):
— на дерев«яній дощечці в середині будинку, але за дерев»яною дощечкою дира в стіні назовні, в якій старі дроти на подачу напруги на лічильник (220 та 380 вольтів), якіпід час негоди постійно іскрять;
— від стовпу до будинку (на зовні будинку) також залишили старі дроти, іржаві і т.ін., тобто в аварійному стані;
— стовп дерев«яний і також знаходиться в аварійному стані.
Мої зауваження щодо старих дротів, стовпа, місця знаходження лічильника- ігнорували. Відповідали, якщо щось не влаштовує перероблюйте власним коштом, коли я запмтала скільки, отримала відповідь:6000-8000грн.
Коли влаштували новий лічильник підключили будинок до електромережі тільки після офіційної сплати штрафу за різні дати на пломбах.
Яким чином я можу домогтись нормального влаштування лічильника?

Лучший ответ по мнению автора

Пімшіте до суду позовну заяву і вимагайте визнати дії електропостачальної компанії незаконними. Ніяких сплат штрафів — нехай подають Вам електроенергію на підставі публічнеого договору електропостачання.

Лучший ответ по мнению автора

Buh